Test elektrických holiacich strojčekov 2008

Publikované v časopise 1/2008

Testovali sme pre vás holiace strojčeky a vieme, ktorý vyhral na plnej čiare. Je však pomerne drahý. Však aj za menej peňazí si môžete kúpiť kvalitný výrobok. Poradíme vám.

Čo zistil náš test o elektrických holiacich strojčekoch?

Najlepší holiaci strojček: Čo zvládne skutočne kvalitný holiaci strojček? Je maximálne ohľaduplný k pokožke, veľmi dobre holí a oceníte aj ďalšie jeho vlastnosti. Niektoré strojčeky môžete používať aj v sprche. Test stability tiež ukázal, že väčšina prístrojov sa po spadnutí na zem nerozbije. Skúmali sme aj veľa ďalších aspektov.

Akumulátorový pohon: Všetky strojčeky majú akumulátorový pohon. Aké používajú články a aké sú ich výkony? Dôležité je tiež sústrediť sa na jednoduché ovládanie.

Čistenie holiaceho strojčeka: Vyberajte holiaci strojček tiež podľa toho, aká náročná je jeho údržba. Isto ho chcete čistiť pohodne a ľahko. Pri niektorých strojčekoch budete musieť počítať s režijnými nákladmi na čistiaci roztok.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na skúmanie holiacich strojčekov. Ktoré sú najlepšie a aké sú ich vlastnosti? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Testované výrobky - pánské holicí strojky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pánske holiace strojčeky staršie (46 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2010


Prihlásiť