Test monitorov 2011

Publikované v časopise 1/2011

Chystáte sa kúpiť si nový monitor? Aká je úroveň jednotlivých modelov a koľko investovať? Potrebujete nadštandardný model alebo vystačíte s bežným? Test skúmal rôzne modely.

Čo zistil náš test o monitoroch?

Kvalita monitorov: Testované monitory majú vcelku vyrovnanú kvalitu. Skúška obrazu dopadla dobre. Dobrá je aj kvalita farieb. Rozlišovacia schopnosť predstavuje 1920 x 1080 pixelov. Na trhu sú aj monitory s možnosťou 3D obrazu.

Monitory verzus televízory: Porovnávali sme kvalitu monitorov a televízorov. Vieme, aké majú monitory obrazové vlastnosti. Dnešným televízorom sa nevyrovnajú.

Naše testovanie: V našom teste monitorov sme sa zamerali na obraz, video funkciu, obsluhu, vybavenie a vzťah monitorov k životnému prostrediu.

Zvuk: Zoženiete monitory so vstavanými reproduktormi. Tie väčšinou majú malý výkon. Iba jeden nami testovaný monitor tvoril výnimku. Prezradíme vám, ktorý to bol.

TEST je tu pre vás. Tento raz sme sa zamerali na monitory. Všetky nami testované prístroje majú dobrú úroveň. Ako obstáli konkrétne modely? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


 


Testované výrobky - monitory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Monitory (25 výrobků)
poslední aktualizace: 9.1.2011


Prihlásiť