Test tabliet do umývačiek riadu 2008

Publikované v časopise 3/2008

Na trhu sú mnohé tablety do umývačiek riadu. Musíte kupovať len tie značkové, aby ste dosiahli skutočnú kvalitu? Poďme sa pozrieť na výsledky tabliet rôznych cenových kategórií.

Čo zistil náš test o tabletách do umývačiek riadu?

Tablety do umývačiek riadu:Niektoré tablety do umývačiek riadu sú známe viac (Calgonit a Somat), iné menej. Nespoliehajte  sa však len na reklamu a radšej sa pozrite na výsledok nášho testu, ktorý skúmal 22 výrobkov.

Ktoré výrobky sú najlepšie: Vieme, ktoré prípravky sú najlepšie a ktoré zaostávajú. Podľa nami porovnaných výsledkov si ľahko vyberiete prijateľný kompromis medzi cenou a kvalitou.

Lesk riadu: Ako je to s funkciou lesku riadu pri multifunkčných tabletách? Tu mnohé výrobky zanechávali mazľavé kúsky nečistôt alebo zaschnuté kvapky vody.

Šetrnosť k riadu: Nutné je voliť také tablety, ktoré budú šetrné k rôznym materiálom. Majú preto rôznu prídavnú ochranu. Väčšina nami testovaných výrobkov obstála.

Štandardná verzus multifunkčná tableta: Máte pocit, že multifunkčné tablety do umývačiek riadu sú zákonite lepšie ako tie štandardné? Tak jednoduché to nie je. Obidva druhy tabliet majú svoje výhody aj nevýhody.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na testovanie tabliet do umývačiek riadu. Ktoré vyhrali na plnej čiare a ktoré prepadli. Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Testované výrobky - tablety do myček nádobí (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Tablety do umývačky (22 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2008


Prihlásiť