Databáze nebezpečných výrobků

Actona Company stolek "Misy"

Hlásenie RAPEX 22/2013

Příležitostný stolek s oddělitelnou deskou z tmavého skla a třemi nohami z ocelových trubek. Na konci nohou jsou plastové opěrky. Stolek je vysoký 50 cm a všechny kovové části jsou černé. Zabaleno v kartonové krabici.

Typ výrobku položka 0000035644, kód KSTA-IUO-MISY
Kategórie Domácnosť - Nábytok
Riziko Úraz elektrickým prúdom
Nebezpečenstvo

Výrobek představuje nebezpečí zranění, protože není dostatečně stabilní a mohl by se převrhnout, takže by spadla deska stolu nebo těžké předměty ze stolu.

Krajina pôvodu Čína
Rozpor s

Výrobek nesplňuje požadavky příslušné evropské normy EN 12521.

Čiarový kód 5705994513813
Krajina záchytu Ohlasujúci: Litva
Opatrenia prijaté v ohlasujúcej krajine

Povinná opatření: zákaz nabízení zboží a jakýchkoliv doprovodných činností.

Dátum vydania 19.06.2013
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Späť do databázy nebezpečných výrobkov

Diskusia

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Pridať komentár do diskusie

Prvýkrát uverejnené v angličtine v rámci Týždenného prehľadu notifikácií RAPEX Generálnym riaditeľstvom pre zdravie a ochranu spotrebiteľa Európskej komisie na oficiálnej stránke Európskej únie "Europa" prostredníctvom Rýchleho výstražného systému EÚ pre nepotravinárske spotrebiteľské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2012 Oficiálne kontaktné miesta členských krajín a krajín EFTA-EEA poskytujú informácie v týchto týždenných prehľadoch. Podľa ustanovení Prílohy II.10 k smernici o všeobecnej bezpečnosti výrobkov (2001/95/ES) nesie zodpovednosť za informáciu notifikujúca strana. Komisia nepreberá žiadnu zodpovednosť za presnosť poskytnutých informácií. Slovenský preklad: © Občianske združenie spotrebiteľov TEST, 2012 Zodpovednosť za preklad nesie Občianske združenie spotrebiteľov TEST

Prihlásiť