Databáze nebezpečných výrobků

Honda osobní automobil "Insight"

Hlásenie RAPEX 8/2016

Týká se jistých vozidel s VIN v rozmezí: JHMZE2**0CS202037 až JHMZE2**0CS205976 a JHMZE2**0DS200001 až JHMZE2**0DS203878.

Kategórie Auto a doprava - Motorové vozidlá a príslušenstvo
Riziko Zranenie
Nebezpečenstvo

Kryt nafukovače airbagu může během nafukování airbagu spolucestujícího prasknout. V případě prasknutí krytu airbagu mohou být do prostoru pro cestující vystřeleny úlomky, které by mohly cestujícím způsobit zranění.

Krajina záchytu Ohlasujúci: Velká Británie
Opatrenia prijaté v ohlasujúcej krajine

Dobrovolná opatření: stažení zboží z trhu.

Dátum vydania 29.02.2016
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Späť do databázy nebezpečných výrobkov

Diskusia

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Pridať komentár do diskusie

Prvýkrát uverejnené v angličtine v rámci Týždenného prehľadu notifikácií RAPEX Generálnym riaditeľstvom pre zdravie a ochranu spotrebiteľa Európskej komisie na oficiálnej stránke Európskej únie "Europa" prostredníctvom Rýchleho výstražného systému EÚ pre nepotravinárske spotrebiteľské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2012 Oficiálne kontaktné miesta členských krajín a krajín EFTA-EEA poskytujú informácie v týchto týždenných prehľadoch. Podľa ustanovení Prílohy II.10 k smernici o všeobecnej bezpečnosti výrobkov (2001/95/ES) nesie zodpovednosť za informáciu notifikujúca strana. Komisia nepreberá žiadnu zodpovednosť za presnosť poskytnutých informácií. Slovenský preklad: © Občianske združenie spotrebiteľov TEST, 2012 Zodpovednosť za preklad nesie Občianske združenie spotrebiteľov TEST

Prihlásiť