Databáze nebezpečných výrobků

Cubus Kojenecké oblečení "Mambo"

Hlásenie RAPEX 37/2012

Kojenecké overaly ve velikostech 50-86 cm. Vzory: šedé s opicí, modrošedé pruhované s robotem, růžové s puntíky s potiskem s nápisem Flip Flops.

Typ výrobku 7118359
Kategórie Deti - Oblečenie, textil a módne doplnky
Riziko Udusenie, zranenie
Nebezpečenstvo

Výrobek představuje nebezpečí udušení a pořezání, protože se může uvolnit druk, který má ostré hrany a který mohou děti spolknout.

Už vzniknuté úrazy

Byla zaznamenána jedna nehoda.

Krajina pôvodu Čína
Čiarový kód 7050212813502
Krajina záchytu Ohlasujúci: Švédsko
Opatrenia prijaté v ohlasujúcej krajine

Dobrovolná opatření: svolání zboží od spotřebitelů.

Dátum vydania 02.10.2012
Zdroj: RAPEX - jednotný trh EU

Späť do databázy nebezpečných výrobkov

Diskusia

Viděli jste tento výrobek někde v obchodě? Nebo ho snad dokonce máte doma? Podělte se o své postřehy a zkušenosti.

Pridať komentár do diskusie

Prvýkrát uverejnené v angličtine v rámci Týždenného prehľadu notifikácií RAPEX Generálnym riaditeľstvom pre zdravie a ochranu spotrebiteľa Európskej komisie na oficiálnej stránke Európskej únie "Europa" prostredníctvom Rýchleho výstražného systému EÚ pre nepotravinárske spotrebiteľské výrobky (RAPEX) http://ec.europa.eu/rapex © European Union, 2005 - 2012 Oficiálne kontaktné miesta členských krajín a krajín EFTA-EEA poskytujú informácie v týchto týždenných prehľadoch. Podľa ustanovení Prílohy II.10 k smernici o všeobecnej bezpečnosti výrobkov (2001/95/ES) nesie zodpovednosť za informáciu notifikujúca strana. Komisia nepreberá žiadnu zodpovednosť za presnosť poskytnutých informácií. Slovenský preklad: © Občianske združenie spotrebiteľov TEST, 2012 Zodpovednosť za preklad nesie Občianske združenie spotrebiteľov TEST

Prihlásiť