Test práčok s predným plnením 2010

Publikované v časopise 1/2010

Testov overujúcich kvalitu práčok pre vás pripravujeme dosť. Kvalita práčok sa líši a počas rokov kolíše. Vieme však, ktoré práčky zostávajú stále spoľahlivé. Pozrime sa spolu na kvalitu práčok a porovnajme si jednotlivé výrobky.

Čo zistil náš test o práčkach s predným plnením?


Kvalita práčok: Čo je na práčke najdôležitejšie? Predovšetkým veľký a dobre konštruovaný bubon. S ním môžete použiť dostatok vody a bielizeň sa lepšie vyperie. Preto sme sa tiež zamerali na testovanie bubnov a vieme, že rýchlosť vypratia bielizne rozhodne nie je tým najdôležitejším parametrom.

Pláchanie: Problémom mnohých práčok je nízka účinnosť pláchania. Ako zlepšiť účinok a ktoré práčky vám ušetria za spotrebu vody a elektrickej energie? My to vieme.

Slim versus hlboká práčka: dTest porovnával kvalitu slim práčok a tých hlbokých. Ako dopadlo testovanie? Ktoré práčky neprešli?

dTest je tu pre vás. Otestovali sme práčky s predným plnením a vieme, ktoré perú bielizeň spoľahlivo a ktoré nie. Predplaťte si náš dTest a my vám odporučíme práčku, s ktorou budete spokojní.


Testované výrobky - pračky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pračky 2010 (14 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2010


Prihlásiť