Test digitálnych fotorámikov 2010

Publikované v časopise 1/2010

Na trhu je dnes veľké množstvo digitálnych fotorámikov. Niektoré vám ukazujú stabilne iba jednu fotografiu, iné prehrávajú celý album, ku ďalším je aj video či hudba. Majú digitálne fotorámiky nejakú nevýhodu? A ktorý konkrétny druh si vybrať? Náš test vám poradí.

Čo sme zistili v našom teste o digitálnych fotorámikoch?


Kvalita obrazu: Mnohé digitálne fotorámiky majú kvalitu displeja porovnateľnú s televízormi so štandardným rozlíšením. Náš test vám poradí, aké rozlíšenie je optimálne, ktoré digitálne fotorámiky ho majú atď. Dozviete sa tiež, ako design ovplyvňuje funkčnosť fotorámika a čomu je lepšie sa vyhnúť.

Stále zapnuté rámiky: Obľúbené sú stále zapnuté fotorámiky. Medzi jednotlivými prístrojmi sú rozdiely v spotrebe elektrickej energie. Niekedy je lepšie zadovážiť si fotorámik, ktorý sa dá vypnúť. Náš test vám poradí, ktoré digitálne rámiky sú najúspornejšie.

Karta a USB: Niektoré digitálne fotorámiky prehrávajú aj video a hudbu. Tieto súbory do fotorámika dostanete pomocou pamäťovej karty či USB kábla. Rátajte s tým, že vnútorná pamäť rámikov nie je veľmi veľká.

dTest je tu pre vás. Otestovali sme pre vás rôzne digitálne fotorámiky a vieme, ktoré sú najkvalitnejšie. Predplaťte si náš dTest a my vám odporučíme najlepší digitálny fotorámik. Ktorý to je? My to vieme...
 


Testované výrobky - digitální fotorámečky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Digitálne fotorámčeky (31 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2010


Prihlásiť