Test zimných pneumatík 2009

Publikované v časopise 10/2009

Náš test sa zameral na lacné pneumatiky a ich správanie na vozovke. Ktoré pneumatiky sú pre vás tie pravé? Môžete sa spoľahnúť na lacné pneumatiky? Prezradíme vám viac.

Čo sme zistili v našom teste o lacných pneumatikách?


Vyplatia sa lacné pneumatiky? Lacné pneumatiky predstavujú značné riziko nebezpečenstva. Niektoré dokonca zlyhávajú aj na suchej vozovke. Nehazardujte zbytočne so svojím zdravím a nechajte si poradiť, ktoré sú pre vás tie pravé. Náš test to vie.

Šoférovanie na snehu a na mokrej vozovke: Testovali sme pre vás jazdné vlastnosti pneumatík na snehu aj na mokrej vozovke. Ktoré obstáli a ktoré vám nemôžeme odporučiť? Dozviete sa v dTeste.

Firestone na snehu: Firestone celkovo na snehu zlyhal. A ako dopadli jednotlivé značky pneumatík? Test vám prezradí aj omnoho viac, napr. čiastočné nedostatky jednotlivých pneumatík, ako ušetriť pohonné hmoty z hľadiska pneumatík atď.

dTest je tu pre vás. Otestovali sme rôzne značky lacných pneumatík aj tých drahších a poradíme vám, ktoré pneumatiky sú najbezpečnejšie. Neriskujte zbytočne. Ohrozené môžu byť aj vaše životy. Predplaťte si náš dTest a majte istotu, že pneumatiky, ktoré si vyberiete, už niekto pred vami otestoval.
 


Testované výrobky - zimní pneumatiky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Zimní pneumatiky 2009 (33 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2009


Prihlásiť