Test omladzujúcich krémov na ruky 2009

Publikované v časopise 9/2009

Vyskúšali sme šesť omladzujúcich krémov na ruky, ktoré sľubujú, že zabránia vzniku nových pigmentových škvŕn. Dobrovoľníčky si vybrané omladzujúce krémy nanášali dvakrát denne na ruky počas dvanástich týždňov. V teste sa sledovali redukcie známok starnutia, hydratačné a kozmetické vlastnosti ako je konzistencia, roztierateľnosť, vstrebávanie, vôňa, vláčnosť či znášanlivosť omladzujúceho krému. A výsledok?

Čo test okrem iného prezradil?


Cena nemusí byť rozhodujúca: Porovnali sme omladzujúce krémy rôznych cenových kategórií a značiek. Medzi nimi Dove, La Roche Posay alebo Nivea, v cenových reláciách od 3 do 41€ za 100 ml výrobku. Aj keď sa omladzujúce krémy odlišujú kúpnou cenou, v niektorých aspektoch test odhalil ich porovnateľnú vlastnosť. Príkladom sú hydratačné vlastnosti produktov alebo tepelná stabilita.

Prečo sa máte pozrieť na porovnanie omladzujúcich krémov?
Nezávislý test šiestich dostupných omladzujúcich krémov na trhu vám prezradí, ako produkty kozmetických firiem obstáli. Výsledky prinášajú veľké prekvapenie, ktoré rozhodne ovplyvní vaše rozhodovanie pri výbere v kamennom obchode či na internete. Odporúčame venovať pozornosť výsledkom.


Databáze testovaných výrobků

Omladzujúce krémy na ruky 2009 (6 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2009


Prihlásiť