Test výrobkov proti celulitíde 2009

Publikované v časopise 6/2009

Trápi vás celulitída? Rozmýšľate o tom, či reklamy na rôzne výrobky, ktoré sľubujú jej odstránenie, sú skutočne pravdivé? Testovali sme pre vás desať výrobkov na 300 ženách. Máme pre vás výsledky... 

Čo zistil náš test o výrobkoch proti celulitíde?

Prípravky proti celulitíde: Na trhu sa objavujú rôzne drahé výrobky proti celulitíde, sľubujúce efekt za niekoľko dní či týždňov. Ponúkajú ich  značky ako je Garnier, Dior, Nivea a mnohé ďalšie. Skutočne môžeme od nich čakať zázraky?

Náš test a prípravky proti celulitíde: Už pred niekoľkými rokmi sme publikovali výsledky, ako zaberajú, resp. nezaberajú prípravky proti celulitíde. Vtedy nedopadli dobre. Od toho času sa však na trh dostali nové výrobky. Zamerali sme sa na ne, a aby bol test kvalitný, použili sme i placebo. Výsledky hodnotili samé ženy (subjektívny dojem). Názor nám povedal dermatológ (objektívne hodnotenie).

Nádej a výsledky: Asi vás nepoteší, že dobrovoľníčky boli sklamané a po štyroch týždňoch, počas ktorých prebiehal náš test, žiadne výsledky v podobe zmiernenej celulitídy nevideli. Nejaké pozitívne účinky však výrobky mali. Aké?

TEST je tu pre vás. Tento raz sme sa zamerali na výrobky proti celulitíde. Skutočne sa im dá veriť? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Testované výrobky - výrobky proti celulitidě (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Výrobky proti celulitíde (10 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2009


Prihlásiť