Test panvíc 2018

Publikované v časopise 6/2018

Ako by mala vyzerať kvalitná univerzálna panvica? Koľko by mala vydržať? Čo by mala dokázať a na čo by sme sa mali spoľahnúť? Tieto aj ďalšie otázky nás prinútili, aby sme sa obrátili na odborníkov so žiadosťou o odpoveď. Na začiatku tohto roka sme poslali na deštrukčné laboratórne skúšky necelú štyridsiatku panvíc s nepriľnavým povrchom. Ako testovanie dopadlo? Jednoduchý návod na nákup panvíc nečakajte, vysoká cena vám vyššiu kvalitu nezaručí.

Či patríte medzi ostrieľaných kuchárov, alebo sa po kuchyni pohybujete ako slon v porceláne, existujú veci, ktoré pri varení určite oceníte. Jednou z nich je panvica, s ktorou sa dá bez problémov pripraviť požadovaný pokrm, dobre sa s ňou pracuje a nič sa na ňu neprichytí a nepripáli. Roztrhané palacinky, prasknuté volské oká a následné škrabanie pripečených zvyškov môžu niekomu poriadne pohnúť žlčou.

Ako môžeme podobným nepríjemnostiam predísť? Prvým krokom by malo byť zaobstaranie si solídnej panvice − ani ten najlepší kuchár totiž nedokáže robiť zázraky so zlým výstrojom. To sa však ľahšie radí, ako urobí.

Ktorá panvica zaručí pohodové varenie a radosť v kuchyni? Nech vám odpoveď prinesie náš test 37 panvíc s nepriľnavým povrchom.


Testované výrobky - pánve s nepřilnavým povrchem (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Panvice s nepriľnavým povrchom (37 výrobků)
poslední aktualizace: 31.5.2018


Prihlásiť