Test umývačiek riadu 2009

Publikované v časopise 3/2009

Chcete byť oboznámení s výsledkami najrozsiahlejšieho testu umývačiek na českom trhu? Sme tu pre vás. Spolupracujeme aj so zahraničím a máme pre vás porovnanie hlavných značiek najrôznejších cenových kategórií. Nie vždy tie najdrahšie, sú zároveň najlepšie...
 

Čo zistil náš test o umývačkách?

O umývačkách: U nás má zhruba 40% domácností umývačku. Skutočne šetria čas i vodu, ale najmä peniaze? Záleží na tom, akú si vyberiete. Dajte si poradiť...

Ktoré umývačky sú zlé: Umývačku si vyberajte starostlivo. Mnohé totiž nesplnia vaše požiadavky. Zásadný nedostatok mnohých umývačiek je zlá konštrukcia košov. Kvôli nim bude riad zle poukladaný a môžu na ňom zostávať zvyšky jedla aj po umytí. Ďalším dôležitým aspektom je obsah. Treba dávať pozor aj na spracovanie striekacích ramien.

Aký program zvoliť: Program umývačky si môžete vybrať. Je vám k dispozícií normálny a „eko“ program. Kvalitné umývačky majú senzory, ktoré si sami zvolia vhodný program. A v čom spočíva „eko“ program? Väčšinou predstavuje zníženie teploty, menej použitej vody a je tu aj kratší čas umývania. Avšak nie vždy sa môžete spoľahnúť na kvalitu, ktorú by mal tento program prinášať.

Náš TEST je tu pre vás. Tentoraz sme skúmali umývačky. Oplatí sa vám zadovážiť si ju do domácnosti? Ktoré výrobky dopadli v teste najlepšie? Predplaťte si náš časopis a budete vedieť viac.


Umývačky staršie (porovnat)

(porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Myčky 2009 (25 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2009


Prihlásiť