Čo nájdete v októbrovom čísle dTestu

Obsah dubnového vydání

Aktuální číslo časopisu dTest 4/2019 Obsah dubnového vydání

V októbrovom vydaní nášho časopisu pripravujeme päticu obvyklých testov, ktoré potešia vodičov, rodičov aj tých, ktorí nechcú tráviť čas v kuchyni. Okrem toho sa dozviete, ako chrániť seba aj vreckového asistenta.

Môžete sa tešiť na nasledujúce testy:

Balzamy na pery: Trápia vás suché pery a premýšľate nad tým, ako si ich čo najlepšie ošetriť a zvlhčiť? Môžete si kúpiť balzamy, ktorých testy prinesieme už nabudúce. Prečítate si, či dobre zvlhčujú pery a či neobsahujú nežiaduce látky.

Umývačky riadu: Najlepšie z nich vám ušetria prácu aj peniaze a postarajú sa o lesknúce riady. Na základe vašich prianí sme zaradili do testu zabudované klasické aj úzke modely.

Dojčenské mlieko: Je potrebné obávať sa škodlivých látok z palmového tuku, ktorý je bežnou súčasťou mlieka pre novorodencov aj batoľatá? Odpoveď hľadajte v októbrovom vydaní.

Zimné pneumatiky: Pred povinnou výmenou pneumatík prinesieme ďalší test zimných pneumatík. Tentoraz vám poradíme pri výbere pneumatík pre vozidlá Škoda Octavia alebo VW Golf a SUV, ako sú Nissan Qashqai alebo Dacia Duster.

Antivírusová ochrana mobilov: Oplatí sa zabezpečiť telefón antivírusovou aplikáciou? Čo vlastne dokáže a má zmysel investovať do platenej verzie? Na tieto aj ďalšie otázky vám odpovieme v podrobnejšom teste najpopulárnejších mobilných antivírusov.

V tomto čísle nájdete aj zvyčajné spotrebiteľské novinky zo sveta a finančný aj právny servis.

Prihlásiť