Test šampónov 2009

Publikované v časopise 1/2009

Pýtate sa, či môžete veriť šampónom na zväčšenie objemu vlasov? Skutočne fungujú? Možno po nich nebudete mať vlasy ako ženy v reklamách, ale svoj efekt majú. Na ktoré konkrétne výrobky sa spoľahnúť?
 

Čo zistil náš test o šampónoch na zväčšenie objemu vlasov?

Kvalita verzus cena: Na aké šampóny na zväčšenie objemu vlasov sa môžete spoľahnúť? Rozhodne by jediným ukazovateľom kvality nemala byť cena. Obvykle totiž platíte za značku, ale tá sama o sebe žiadnu záruku kvality nedáva. Testovali sme pre vás drahé aj lacné šampóny.

Efekt šampónu na objem vlasov: Väčšina šampónov na zväčšenie objemu vlasov im dokáže dodať viac plnosti. Vlasy sa tiež ľahko rozčesávajú, sú poddajné, hebké a nemali by byť nabité statickou elektrikou. Na tieto vlastnosti sme sa pri testovaní zamerali, a to v laboratóriu aj v praxi. Prinášame vám výsledky.

Účinný šampón na zväčšenie objemu vlasov: Prezradíme vám, aké látky musí šampón obsahovať, aby fungoval tak, ako má. Poskytneme vám aj ďalšie zaujímavé informácie.

Znášanlivosť šampónov: Máte citlivú pokožku hlavy? Nemusíte sa báť alergických reakcií. Nenašli sme počas testovania žiadny prípravok obsahujúci látky, ktoré by zo zdravotného hľadiska boli nevyhovujúce.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na skúmanie kvality šampónov na zväčšenie objemu vlasov. Ktoré výrobky sú najlepšie? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Databáze testovaných výrobků

Šampóny na zväčšenie objemu (9 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2009


Prihlásiť