Test carvingových lyží 2008

Publikované v časopise 12/2008

Potrebujete nové carvingové lyže? Ktoré si zvoliť? Aj lyže podliehajú móde. Na trhu nájdete univerzálne modely, ale aj výrobky určené výhradne ženám. Poďme sa bližšie pozrieť na kvalitu carvingových lyží.

 

Čo zistil náš test o carvingových lyžiach?

Najlepšie carvingové lyže: Testovali sme rôzne univerzálne aj dámske lyže a vieme, ktoré mali najlepšie jazdné vlastnosti. Chcete aj vy ľahké a stabilné lyže, na ktorých sa dobre lyžuje? Poradíme vám.

Hrúbka hrán: Pri výbere lyží sa zamerajte predovšetkým na hrúbku hrán. Niektoré modely ju majú nedostatočnú?. Aká je ich nevýhoda? Dajú sa brúsiť menej často, takže sa na nich nebudete tak dlho lyžovať. Pokiaľ máte radi trošku odvážnejšiu jazdu, potrebujete hrany široké cca dva milimetre.

Viazanie lyží: Chcete lyže a viazanie od rôznych predajcov? Často je to problém. Väčšinou sa predávajú iba sety. Vieme však, ktorý výrobca vám umožní kúpiť si samostatne lyže či samostatne viazanie.

TEST je tu pre vás. Lyžujete a chystáte sa kúpiť si nové carvingové lyže? Potom vás isto zaujme testovanie ich kvality. Predplaťte si náš časopis a budete vedieť viac.


Zjazdové (carvingové) lyže 2008 (porovnat)

Zjazdové (carvingové) lyže (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Zjazdové (carvingové) lyže 2008 (41 výrobků)
poslední aktualizace: 1.12.2008


Prihlásiť