Test MP3 a MP4 prehrávačov 2008

Publikované v časopise 12/2008

Multimediálne prehrávače sú stále kvalitnejšie. Ponúkajú vám hudbu, film, video, internet...To všetko sa zmestí do malej škatuľky, ktorá vydrží bez nabíjania často aj niekoľko hodín. Ktoré MP3 a MP4 prehrávače sú najlepšie? Zamerali sme sa na ne.


 

Čo zistil náš test o MP3 a MP4 prehrávačoch?

Zamerané na hudbu: Väčšinou si kupujeme multimediálne prehrávače kvôli hudbe. Preto sme skúmali okrem iného aj slúchadlá dodávané s prístrojmi. Tie majú veľký vplyv na kvalitu hudby. Zistili sme, že zlé slúchadlá majú aj niektoré z najdrahších prístrojov. Ktoré konkrétne?

Kvalita videa: Možnosť videa je lákavá. Stačí vám však veľkosť displeja? Skôr než na dlhé filmy je prehrávač vhodný na krátke videoklipy. Avšak nielen veľkosť displeja ovplyvňuje kvalitu obrazu.

Ovládanie a prenosnosť: Nevyznáte sa príliš v nových technológiách? Potom oceníte, keď bude ovládanie prístrojov jednoduché a intuitívne. Aj na tento aspekt sa zameral náš test. Dôležitá je aj ich prenosnosť. Preto sme skúmali odolnosť, kompaktnú veľkosť, výdrž bez nutnosti dobíjania atď.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme skúmali MP3 a MP4 prehrávače. Ktoré konkrétne výrobky vyhovovali? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video prehrávače staršie (205 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009


Prihlásiť