Test elektronických teplomerov 2008

Publikované v časopise 11/2008


Veríte novej technológii elektronických teplomerov, alebo sa radšej spoliehate na jednoduchý a klasický ortuťový teplomer, na ktorom nie je čo pokaziť? Testovali sme za vás rôzne teplomery. Zoznámte sa s výsledkami.

Čo zistil náš test o elektronických teplomeroch?

Teplomery: Náš test zistil, že na niektoré teplomery nových technológií sa nedá úplne spoľahnúť. Iné sa zase nedajú ľahko použiť. Výrobcovia sa sústredia predovšetkým na rýchlosť meraní, niekedy je to však na úkor kvality. Pre bežného užívateľa sú najvhodnejšie kontaktné teplomery. Pre koho sú najlepšie a ako je to s ostatnými teplomermi? Vieme viac...

Rôzne teplomery: Vybrať si môžete z mnohých teplomerov. Máme čelové, ušné, kombinované ušné a čelové, bezdotykové čelové a diódové. Aké majú jednotlivé výrobky výhody a nevýhody a ako sa s nimi zaobchádza?

Ako správne merať teplotu: Najdôležitejšie je, samozrejme, správne meranie teploty. Nie všade je možné totiž zistiť rovnakú teplotu. Kde sa najlepšie teplota meria? TEST vám poradí.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme skúmali kvalitu moderných teplomerov. Ktoré sú najlepšie? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.
 


Databáze testovaných výrobků

Elektronické teplomery (8 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2008


Prihlásiť