Test detských nočníkov 2008

Publikované v časopise 9/2008


Mnohí pri výbere nočníka príliš nepremýšľajú. Ale možno by ste mali. Nájdu sa aj také nočníky, ktoré môžu pod vaším dieťaťom prasknúť. Preto sme pre vás niektoré modely testovali. Akú dosahujú kvalitu? My to vieme...

Čo zistil náš test o nočníkoch?

 

Dôležitosť nočníka: Zamýšľali ste sa niekedy nad vyššou funkciou nočníka v živote malého dieťaťa? Ide predsa o veľký krok od plienok k toalete. Týmto procesom sa zaoberal aj známy psychoanalytik Sigmund Freud, ktorý hovoril, že ide o jeden z kľúčových okamihov v živote človeka. Vybavte preto svojho potomka na tento životný zlom kvalitným nočníkom.

Nočník a naše testovanie: Náš test sa zameral na nebezpečenstvo – možnosť prasknutia nočníka pri záťaži. Pri tejto nehode môže dôjsť k poraneniu o ostré hrany či črepiny. Skúmali sme mechanické vlastnosti nočníkov, ale podrobili sme ich aj skúške posunu na koberci a ďalším testom. Ako jednotlivé modely dopadli?

Návod pri nočníku: Používanie nočníka, samozrejme, nie je zložité, ale aj tak by mali výrobcovia k nemu dávať návod, v ktorom budú pokyny na použitie, ale aj údržbu. Ktoré výrobky ho majú?

Široká škála nočníkov: Vyberáte nočník? Na trhu ich je veľa a sú rozmanité. Môžete si vybrať tvar zvieratka, ale aj výrobok s hudobným modulom. Ktorý zvolíte vy?

TEST je tu pre vás. Tentoraz sa zameral na nočníky, ktoré sú pre malé dieťa dôležitým medzníkom v ich živote. Aký výrobok bude preň najoptimálnejší? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Databáze testovaných výrobků

Detský nočník (6 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2008

Prihlásiť