Test rodinných automobilov a detských autosedačiek 2012

Publikované v časopise 11/2012

 

Umiestniť tri či dokonca štyri deti v autosedačkách do automobilu nie je jednoduché. Na trhu sú až sedem miestne autá, nie všetky ale umožňujú jednoduchú prepravu viacerých detí. Vyskúšali sme, ktoré autá sú vhodné pre početnejšie rodiny.

 

Čo zistil dTest o rodinných autách a detských autosedačkách?

Rodinné autá: Ak sachystáte kúpiť si rodinné auto, mali by ste vedieť, že nie všetky umožňujú jednoduchú prepravu početnej rodiny. Do ktorých sa dá bez problémov inštalovať viac detských autosedačiek?

Problémy s inštaláciou sedačiek: Ak budete chcieť do niektorých rodinných áut inštalovať viac autosedačiek, narazíte na časté problémy - zle dostupné body isofix, obmedzenú dĺžka bezpečnostných pásov atď.

Naše testovanie: Testovali sme možnosti inštalácie autosedačiek do 35 áut. Z našich popisov sa dozviete, koľko autosedačiek sa do áut v skutočnosti zmestí. Máme pre vás k dispozícií aj grafické znázornenie.

dTest je tu pre vás. Tentoraz prinesieme cenné informácie tým, ktorí si chcú kúpiť rodinné auto pre početnejšiu rodinu. Ktoré auta vám skutočne umožňujú bezproblémovú inštaláciu viacerých detských autosedačiek? Predplaťte si časopis dTest a dozviete sa to.


Testované výrobky - dětské sedačky v autech (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Detské sedačky v autách (35 výrobků)
poslední aktualizace: 15.11.2012


Prihlásiť