Test smartfónov 2012 II.

Publikované v časopise 7/2012

Mobilné telefóny pre vás testujeme pravidelne a našu online databázu doplňujeme o výsledky nových prístrojov. Teraz do našej databázy pribudlo dvadsaťdva novo otestovaných mobilov. Pozrite sa, ako dopadli.

Čo zistil dTest o mobilných telefónoch?

Mobilné telefóny: V rámci nášho testovania získal iba jeden mobil najlepšiu známku. Ktorý mobil to je a čo môže užívateľom ponúknuť?

Ako je na tom Samsung: Okrem iných značiek sme testovali aj Samsung, konkrétne jeho nový top model. Prináša nové funkcie a my sme chceli vedieť, či sú pre praktické používanie mobilu prínosom. Aký je náš záver?

Výkon/cena: Naša online databáza mobilov vám tiež prezradí dobre hodnotené modely, majúce výhodný pomer cena/výkon. Pozrite sa, ktoré modely obsadili najvyššie priečky. Aj vám to môže pomôcť rozhodnúť sa, ktorý mobilný telefón si zvolíte.

dTest je tu pre vás. Neustále pre vás testujeme mobilné telefóny a prinášame vám ich výsledky. Chystáte sa kúpiť si nový mobilný telefón? Zoznámte sa s kompletnými výsledkami nových aj predošlých testov mobilov. Nájdete ich na www.dtest.cz/mobily.


Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (437 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Prihlásiť