Test dámskych holiacich strojčekov 2012

Publikované v časopise 7/2012

Dámy, viete, ktorý holiaci strojček si máte vybrať, aby výsledkom bola hladká a nepodráždená pokožka? Testovali sme rôzne druhy dámskych holiacich strojčekov a prinášame vám výsledky.

Čo zistil dTest o dámskych holiacich strojčekoch?

Dámske verzus pánske holiace strojčeky:Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, v čom sa líšia dámske a pánske holiace strojčeky? Zistili sme, že žena sa kvalitne môže oholiť aj pánskym strojčekom, ktorý je lacnejší.

Holenie v laboratóriu:V rámci testovania dámskych holiacich strojčekov dochádzalo dvadsaťpäť dobrovoľníčok vo veku od 18 do 64 rokov raz do týždňa počas štrnástich týždňov do nášho laboratória. Výsledky holenia skúmali odborníci.

Dámske strojčeky a inovácie:Dámske strojčeky na holenie neustále prechádzajú rôznymi inováciami. Niektoré strojčeky majú zvlhčujúce prúžky. Nie pri všetkých strojčekoch sú však funkčné. Stretnúť sa môžete aj s ďalšími zlepšovacími návrhmi sľubujúcimi pohodlnejšie oholenie. Ktoré to sú a sú skutočne účinné?

Hodnotenie dámskych holiacich strojčekov:Do hodnotenia nášho testu sme zaradili holenie, šetrnosť k pokožke a pohodlnosť pri obsluhovaní.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na dámske holiace strojčeky. S ktorým holiacim strojčekom dosiahnete najlepší efekt? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac.


Dámske holiace strojčeky jednorázové (porovnat)

Dámske holiace strojčeky výmenné (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Dámske holiace strojčeky výmenné (13 výrobků)
poslední aktualizace: 3.7.2012
Dámske holiace strojčeky jednorázové (6 výrobků)
poslední aktualizace: 3.7.2012


Prihlásiť