Test šampónov na farbené vlasy 2012

Publikované v časopise 6/2012

 

Farbíte si vlasy a radi by ste si uchovali farebný efekt čo najdlhšie? Pomôžu vám v tom šampóny na farbené vlasy, alebo ide len o plané sľuby výrobcov? Odpoveď vám prináša dTest.

 

Čo zistil dTest o šampónoch na farbené vlasy?

Ako je to so šampónmi na farbené vlasy:Testovali sme jedenásť výrobkov. A aký je výsledok? Všetky šampóny na farbené vlasy od nás dostali známku nedostatočný. Podobný efekt mali lacnejšie aj drahšie výrobky. 

Starostlivosť o vlasy:Šampóny na farbené vlasy nemajú za úlohu iba uchovať dlhodobejší efekt farbených vlasov, ale tiež by sa mali o zaťažované vlasy kvalitne postarať. Päť výrobkov sme mohli za starostlivosť o vlasy ohodnotiť známkou dobrý. Lepšie výsledky majú šampóny určené na intenzívnu starostlivosť o poškodené vlasy. 

Naše testovanie:V rámci nášho testovania kvality šampónov sme brali do úvahy ochranu farby, starostlivosť o vlasy, deklarované údaje, aplikáciu a obal.

dTest je tu pre vás. Tentoraz prinášame informácie tým, ktorí sa zaujímajú o šampóny na farbené vlasy. Ktorý výrobok si vybrať? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - šampony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Šampóny na farbené vlasy (11 výrobků)
poslední aktualizace: 14.6.2012


Prihlásiť