Test vstavaných kombinovaných chladničiek 2012

Publikované v časopise 6/2012

 

Zvažujete vstavanú kombinovanú chladničku? Ak ju budete vyberať starostlivo, nemusí ísť nutne o drahé riešenie. Vezmite tiež do úvahy možnú úsporu elektrickej energie. Dejte si však pri výbere pozor na chladničky, ktoré nie sú vhodné na zmrazovanie väčšieho množstva surovín. 

Čo zistil dTest o vstavaných kombinovaných chladničkách?

Klamlivý objem chladničiek:Mali by ste vedieť, že objem chladničky, ktorý udáva výrobca, môže byť veľmi zavádzajúci. Nevyberajte ani podľa udávanej vonkajšej veľkosti. Tiež býva zavádzajúca.

Pozor na spotrebu energie:Chladnička je jedným z najväčších žrútov energie a pri dnešnej cene elektriky sa vyplatí investovať do chladničky s nízkou spotrebou.

Mraziaci výkon chladničiek:Niektoré chladničky, ktoré sme testovali, mali problémy s mrazením či chladením čerstvých potravín. Prezradíme vám, ktoré chladničky boli najproblémovejšie.

Naše testovanie: Pri hodnotení chladničiek sme brali do úvahy chladiaci a mraziaci výkon, spotrebu elektrickej energie, odporúčané nastavenie teplôt, obsluhovanie, pohodlnosť pri odmrazovaní, hlučnosť a vibrácie, izoláciu, tepelnú stabilitu chladničky a mrazničky.

dTest je tu pre vás. Tentoraz prináša informácie všetkým, ktorí si chcú kúpiť vstavanú kombinovanú chladničku. Aká je slabá stránka chladničiek a na ktorý model sa môžete spoľahnúť? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - chladničky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Chladničky (17 výrobků)
poslední aktualizace: 14.6.2012


Prihlásiť