Test televízorov 2012

Publikované v časopise 5/2012

 

Rozhodli ste sa kúpiť si nový televízor? Ich vývoj ide neustále dopredu. V súčasnosti sú obľúbené inteligentné televízory. Na akej úrovni sú a čo všetko vedia? dTest sa zameral na ich testovanie.

 

Čo zistil dTest o inteligentných televízoroch?

 
O inteligentných televízoroch:Moderné televízory môžeme pripájať k internetu. Počítajte však s tým, že internet v televízore môže mať rôzne obmedzenia.
 

Inteligentné televízory na našom trhu:V Slovenskej republike inteligentné televízory nevedia toho toľko, ako napríklad v USA či niektorých štátoch Európy. Nemajú prístup do rovnako rozsiahlych online archívov s filmami, seriálmi a ďalším obsahom. 

 

Obraz testovaných televízorov:Všetky testované televízory majú aspoň uspokojivú kvalitu obrazovky. Rozdiely medzi jednotlivými modelmi sú však rozpoznateľné. Niektoré televízory majú tiež funkciu na zlepšenie plynulosti obrazu. 

 

Naše hodnotenie televízorov:Pri testovaní televízorov berieme do úvahy obraz, zvuk, špeciálne funkcie, obsluhovanie, tunery, pripojenia a spotrebu elektrickej energie.

 

dTest je tu pre vás. Tentoraz prináša výsledky pre všetkých, ktorí si chcú kúpiť nový televízor. Ktoré sú kvalitné a čo od "múdrych televízorov" zatiaľ čakať nemôžeme? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - televizory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Televízory aktuálne (167 výrobků)
poslední aktualizace: 11.5.2012


Prihlásiť