Ako ušetriť pri nákupoch?

Obsah květnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 5/2020 Obsah květnového dTestu

Vydané: 18.11.2015   

Znepokojujú vás správy o nekvalitných potravinách v regáloch obchodov? Nechcete míňať za nekvalitné spotrebiče, ktoré sa po pár použitiach rozbijú? Zaujímate sa o bezpečnosť výrobkov, ktoré kupujete (nielen) deťom? Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, ste na správnom mieste. Jediným zaručeným spôsobom, ako spoznať kvalitu výrobkov, sú nezávislé a objektívne testy. Tie na slovenskom a českom trhu ako jediný vykonáva časopis dTest.

Otestovali sme tisíce výrobkov

Na tlačených aj internetových stránkach časopisu dTest nájdete testy potravín, domácich spotrebičov, elektroniky, výrobkov pre deti, kozmetiky a mnohých ďalších. Od roku 1994 sme otestovali viac ako 11 000 výrobkov, odhalili sme viac ako 500 nebezpečných výrobkov a nespočetnekrát sme preukázali, že drahší výrobok nemusí byť nutne kvalitnejší ako lacnejšia konkurencia. Šetríme teda vašu peňaženku aj vaše zdravie a zdravie vašich blízkych.

Ako pracujeme?

  • objektívne
    Výrobky nakupujeme anonymne v bežnej obchodnej sieti. Výrobcovia ani predajcovia nemôžu ovplyvniť náš výber. Testy prebiehajú v nezávislých laboratóriách. Pre hodnotenie výrobkov používame objektívne kritériá.
  • nezávisle
    Náklady na testy a ďalšiu našu činnosť hradíme z predplatného a z verejných zdrojov. Spolupracujeme s najväčšími európskymi a svetovými spotrebiteľskými organizáciami.
  • bez reklám
    Inzerenti ovplyvňujú nezávislosť médií. V našom časopise ani na našich webových stránkach žiadnu reklamu nenájdete.


Sme tu pre vás

Naším poslaním je umožniť všetkým spotrebiteľom nakupovať poučene na základe objektívnych informácií. Pridajte sa k rozrastajúcej sa rodine našich predplatiteľov, ktorí vždy poznajú kvalitu od nafúknutej reklamnej bubliny a vďaka tomu ušetria. Získate nielen pravidelný prísun testov a spotrebiteľských informácií priamo do vašej schránky, ale aj prístup do databázy výsledkov testov viac ako 8 000 výrobkov na týchto webových stránkach, zadarmo pomoc v poradni dTestu pri akýchkoľvek spotrebiteľských problémoch a ďalšie výhody.


Prihlásiť