Test ručných šľahačov 2012

Publikované v časopise 4/2012

 

Chystáte sa kúpiť si ručný šľahač? Ak chcete skutočne funkčný prístroj, nevyberajte ho podľa vzhľadu. Niektoré dizajnové prístroje môžu sklamať a naopak menej atraktívne šľahače príjemne prekvapia. 

Čo zistil dTest o ručných šľahačoch?

Variabilita ručných šľahačov: Ručné šľahače sú určené na šľahanie, hnetenie a mixovanie. Jednotlivé prístroje majú rôznu úroveň vybavenia. Niektoré sľubujú aj výkony podobné domácim robotom. Na aké sa môžete skutočne spoľahnúť?

Šľahač verzus kuchynský robot: Je dobré si uvedomiť, že šľahač nenahradí kuchynský robot, aj keď mnohé šľahače sú vybavené nadstavcom s otočnou misou. V našom teste všetky okrem jedného modelu sklamali. O prístroji, ktorý obstál, by ste to na prvý pohľad rozhodne nepovedali.

Tyčové mixéry: Pre mnohé účely sa hodí tyčový mixér, ktorý je rýchly, jednoduchý a ľahko sa udržiava. Hodí sa na mixovanie polievok a ocenia ho predovšetkým rodičia malých detí. Nie je však vhodný na miešanie cesta.

Naše hodnotenie: Pri hodnotení kvality ručných šľahačov sme sa zamerali na funkcie, obsluhovanie, skúšku záťažovým testom, bezpečnosť, kapacitu a hlučnosť.

dTest je tu pre vás. Pri testovaní sme sa zamerali na ručné šľahače? Aká je ich kvalita a čo všetko dokážu? Môžu nahradiť ručné roboty? Predplaťte si dTest a dozviete sa viac.


Testované výrobky - ruční šlehače (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Ručné šľahače (17 výrobků)
poslední aktualizace: 2.11.2017


Prihlásiť