Test MP3 a multimediálnych prehrávačov 2012

Publikované v časopise 1/2012

MP3 a multimediálne prehrávače majú silnú konkurenciu v mobilných telefónoch, ktoré tiež prehrávajú hudbu a umožňujú pozeranie videa. Aj napriek tomu sú prehrávače stále obľúbené. A ako si z rozmanitej ponuky vybrať prístroj, ktorý vám bude najviac vyhovovať?

 

Čo zistil dTest o MP3 a multimediálnych prehrávačoch?

Moderné prehrávače: Majú mnoho užitočných funkcií, ktoré sa neustále zlepšujú. Mnohé prístroje vedia fotografovať, ale majú aj navigačné zariadenie a dajú sa pripojiť k internetu cez wi-fi. Prehrávače sa však nevyplatia vlastníkom inteligentných mobilných telefónov.

Video v prehrávačoch: Chcete si kúpiť prehrávač s videom? Mnohé prehrávače túto funkciu majú. Mali by ste však vedieť, že veľkosť displeja a kvalita obrazu často zaostávajú.

Čo je ešte dôležité: Pri výbere prehrávača sa sústreďte aj na kvalitu slúchadiel a výdrž batérie. Kvalita slúchadiel sa v priemere zlepšila, ale pri niektorých modeloch sa stále stretnete s veľmi nekvalitnými slúchadlami. Nepodceňujte ani obsluhu prehrávačov.

Naše hodnotenie: Pri hodnotení MP3 a multimediálnych prehrávačoch sme brali do úvahy zvuk, čas prevádzky, obsluhu, mobilitu, odolnosť, fotografie, video a vybavenosť.

dTest je tu pre vás. Tentoraz potešíme všetkých, ktorí sa chystajú kúpiť si MP3 či multimediálny prehrávač. Aký prístroj bude pre vás najlepší? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video prehrávače (141 výrobků)
poslední aktualizace: 29.11.2012


Prihlásiť