Test MP3 dokovacích staniciach 2012

Sdílejte

Publikované v časopise 1/2012

Premýšľate o MP3 dokovacej stanici, ktorá je alternatívou k mikro hi-fi systémom? Aká je ich kvalita? Sústreďujú sa ich výrobcovia dostatočne na kvalitu zvuku či dávajú prednosť praktickým aspektom a netradičnému dizajnu?

 

Čo zistil dTest o MP3 dokovacích staniciach?

Dokovacie stanice: Predstavujú malé zvukové systémy, ktoré sú zostavené zo zosilňovača, reproduktorov a dokov, do ktorých sa osadzujú prehrávače.

Ako je to so zvukom: Zvuková reprodukcia má veľké rezervy. Testovali sme jedenásť modelov a iba dva z nich dostali dobrú známku. Zdá sa, že sa výrobcovia viac sústredia na praktickosť a jednoduchú obsluhu. Zistili sme napr. výkyvy vo frekvenčnej odozve reproduktorov. Našli sme aj ďalšie nedostatky.

Obsluha MP3 dokovacích staníc: Oceníte jednoduchú obsluhu MP3 dokovacích staníc. Nebudete musieť nič nastavovať, takže obsluhu zvládne skutočne každý.

Hodnotenie MP3 dokovacích staníc: Pri hodnotení dokovacích staníc sme brali do úvahy test počúvania, zvukové meranie, obsluhu, spotrebu elektrickej energie a vybavenosť.

dTest je tu pre vás. Tentoraz bude prínosom pre všetkých, ktorí uvažujú o MP3 dokovacej stanici. Aká je ich kvalita a ktorý prístroj vybrať? Predplaťte si dTest a budete vedieť viac.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 dokovacie stanice staršie (11 výrobků)
poslední aktualizace: 13.1.2012


Prihlásiť