Test mikrovlnných rúr s grilom 2011

Publikované v časopise 10/2011

Mikrovlnná rúra s grilom vám môže spríjemniť a zjednodušiť prípravu pokrmov, ale iba v tom prípade,  že si vyberiete model, pri ktorom vylepšenia skutočne fungujú.  Ako si vybrať mikrovlnnú rúru s grilom?

Čo zistil dTest o mikrovlnných rúrach s grilom?

Možnosti mikrovlnky: Mikrovlnky majú rôzne funkcie. Nájdeme také, ktoré zvládnu iba zohrievanie, ale tie najlepšie modely sú aj vhodnou alternatívou klasickej rúry, v ktorej môžeme piecť piškótové cesto aj fašírku. A ktorý model bude ideálny pre vás?

Skúšky grilu: Nedostatok mikrovlnných rúr s grilom spočíva v tom, že sa plášte niektorých modelov pri grilovaní zahrievajú na príliš vysokú teplotu. Prezradíme vám to. Vieme tiež, ktorá mikrovlnná rúra ugriluje výborné kura už za pol hodiny.

Naše hodnotenie: Pri testovaní kvality mikrovlnných rúr s grilom sme sa zamerali na prípravu pokrmov, obsluhovanie, spotrebu elektrickej energie, návod na použitie, spoľahlivosť automatických programov, hlučnosť, vybavenosť a využiteľnosť objemu.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme podrobili testovaniu mikrovlnné rúry s grilom. A čo nám hovoria výsledky? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - mikrovlnné trouby (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mikrovlnné rúry (21 výrobků)
poslední aktualizace: 19.10.2011


Prihlásiť