Test pokročilých fotoaparátov 2011

Publikované v časopise 9/2011

Najväčší záujem je o kompaktné fotoaparáty. Sú vhodné pre bežného používateľa. Ste nároční a chcete robiť  snímky v najvyššej kvalite? Testovali sme pre vás pokročilé fotoaparáty. Sústredili sme sa predovšetkým na detailnejšiu skúšku kvality obrazu.

Čo zistil dTest o pokročilých fotoaparátoch?

O pokročilých fotoaparátoch: Pokročilé fotoaparáty sa nazývajú „bridge“ či „EVF“. Sú na polovici cesty medzi základnými kompaktmi a digitálnymi fotoaparátmi s výmennými objektívmi. Majú väčší rozsah ohniskových vzdialeností, a preto aj väčšie rozpätie zoomu.

Systémové fotoaparáty a digitálne zrkadlovky: Sú vhodné pre tých, ktorí chcú fotoaparát pre náročnejšie použitie. Konkrétne modely sú rôzne. Ktorý fotoaparát bude najlepší podľa vašich predstáv? Pomôžeme vám ho vybrať.

Naše testovanie: Testovali sme pre vás 31 nových pokročilých fotoaparátov. Hodnotili sme detailne skúšku kvality obrazu a prehľad ich vybavenia. Triedili sme ich podľa rôznych kritérií a porovnávali. Pozrite sa na naše výsledky.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme testovali fotoaparáty pre náročnejších užívateľov. Aká je ich cena a kvalita?  S ktorým prístrojom budete spokojní? Predplaťte si dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - pokročilé fotoaparáty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pokročilé fotoaparáty (117 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2013


Prihlásiť