Test smartfónov 2011

Publikované v časopise 8/2011

Dnes už zoženiete rôzne mobilné telefóny. Tie najprepracovanejšie nazývame inteligentné mobilné telefóny. Túžite po takom mobile  alebo ho pre svoju činnosť nepotrebujete? Poďme sa s dTestom pozrieť na jednotlivé modely.

Čo zistil náš dTest o smartfónoch?

Aký mobilný telefón: Možnosti dnešných mobilných telefónov sú veľké. Kúpte si však taký mobil, ktorý využijete. Nemá cenu vyhadzovať peniaze za funkcie, ktoré nepotrebujete. Smartfóny vám ponúkajú mnohé aplikácie.

Vreckový počítač: Hlavný rozdiel medzi lepším mobilom a smartfónom je v tom, že inteligentný mobil má výkonné procesory a poháňa ho plnohodnotný operačný systém. Ako si vybrať smartfón a na čo by ste sa mali sústrediť? Poradíme vám.

Internet v mobile: Pri testovaní tohto aspektu sme sa zamerali na obsluhu prehliadača, jednoduchosť navigácie na webe atď. Vieme, že pohodlnosť obsluhovania je veľmi dôležitá.

Naše testovanie: V našom teste sme hodnotili predovšetkým tieto aspekty: telefón, e-mail, práca s internetom, hovory a SMS, hudobný prehrávač, videokamera, navigácia, synchronizácia a fotoaparát.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na inteligentné mobilné telefóny. Čo by ste o nich mali vedieť, komu sa vyplatia a aký prístroj bude pre vás najlepší? Predplaťte si náš dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (437 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Prihlásiť