Test antiperspirantov 2011

Publikované v časopise 8/2011

Ak si kupujeme antiperspirant, máme určité nároky. Chceme, aby nás zbavil zápachu, obmedzil tvorbu potu, dodal nám príjemnú vôňu atď. Ktoré prípravky splnia vaše požiadavky? Náš dTest vie viac...

Čo zistil náš dTest o antiperspirantoch?

O antiperspirantoch: Antiperspiranty sú rôzne. Majú však také vlastnosti, aké nám sľubujú reklamy? Dokážu niektoré skutočne pôsobiť celých 48 hodín? Áno, skutočne existujú. Prezradíme vám, ktoré to sú.

Sprej, guľôčka alebo tyčinka: Výber je len na vás. Všetky možnosti majú svoje výhody aj nevýhody. dTest vám ich priblíži.

Nevýhody antiperspirantov: Nevýhodou mnohých antiperspirantov je, že po nich zostávajú škvrny na oblečení. Ako sú na tom výrobky, ktoré sme testovali? A čo citlivosť k pokožke? Niektorých jednotlivcov môžu dráždiť hliníkové soli, ktoré predstavujú účinné látky zabraňujúce poteniu.

Naše hodnotenie: Pri vyhodnocovaní sme sa sústredili na zabránenie zápachu, zníženie potenia, kozmetické vlastnosti a označenie. Zoznámte sa podrobne s výsledkami nášho testu.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na testovanie antiperspirantov. Ktoré výrobky sú najlepšie? Poradíme vám. Predplaťte si náš časopis dTest a budete vedieť viac.


Databáze testovaných výrobků

Antiperspiranty (9 výrobků)
poslední aktualizace: 3.8.2011

Prihlásiť