Test televízorov 2011

Publikované v časopise 7/2011

Chcete si kúpiť nový televízor a neviete, aká je súčasná ponuka? Ako si vybrať z mnohých televízorov, ktoré nám trh ponúka? Zvoľte aj vy pomer cena/kvalita, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Pomôžeme vám s tým.

Čo zistil náš dTest o televízoroch?

Kvalita obrazu: Väčšina nami testovaných televízorov má veľmi kvalitný obraz. Môžu vám však vadiť modely, ktoré majú lesklé obrazovky. Vo svetlom prostredí môžu pôsobiť rušivo.

Veľkosť televízoru: Tiež si pri výbere hovoríte, že čím väčší televízor si vyberiete, tým lepší bude? Všeobecne to neplatí. Dbajte aj na ostatné aspekty televízorov. Nerozumiete im? Sme tu preto, aby sme vám pomohli.

Ako je to so zvukom: Čo sa týka zvuku, sú medzi jednotlivými prístrojmi väčšie rozdiely ako pri obraze. Nájdete aj televízory, ktoré vám vyhovovať svojimzvukom nebudú. Vieme, ktorý model je na tom zvukovo najhoršie.

Multimediálne využitie: Chcete od svojho televízoru viac ako možnosť sledovania televízneho vysielania? Ak si vyberiete vhodný model, bude váš televízor plniť úlohu všestranného multimediálneho centra. Moderné televízory už môžete pripojiť aj k internetu.

Naše testovanie: V našom testovaní sme sa sústredili predovšetkým na tieto aspekty: obraz, vybavenie (špeciálne funkcie), zvuk, obsluha, tunery, pripojenie a spotreba elektrickej energie.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na televízory. Čo ovplyvňuje ich kvalitu a ktorý model bude pre vás najlepší? Predplaťte si náš dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - televizory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Televízory aktuálne (167 výrobků)
poslední aktualizace: 11.5.2012


Prihlásiť