Test detských opatrovateliek 2011

Publikované v časopise 7/2011

Elektronické detské opatrovateľky predstavujú vynález, ktorý ocení každý rodič. Postrážia vaše dieťa v okamihu, kedy pri ňom nie ste. Čo ak si ale myslíte, že opatrovateľka stráži vaše bábätko a jej zatiaľ vypadol signál? Aj to sa pri niektorých modeloch môže stať. Predíďte tomu výberom vhodného prístroja.

Čo zistil náš test o elektronických detských opatrovateľkách?

Najspoľahlivejšie opatrovateľky: Testovali sme rôzne druhy elektronických detských opatrovateliek. Náš test ukázal, že najspoľahlivejšie sú prístroje s digitálnym prenosom. Ktoré konkrétne modely v našom teste dopadli najlepšie?

Nedostatky opatrovateliek: Pri niektorých opatrovateľkách sa môže stať, že sa preruší signál. To rozhodne nie je dobré. Ďalej môžete mať problémy s obsluhou, ktorá bude mať za následok stratu pripojenia. Vieme, s akými prístrojmi sú najväčšie problémy.

A čo elektrosmog: Niektorí ľudia sa boja rádiových vĺn, ktoré vyžarujú opatrovateľky v blízkosti bábätka. Obavy sú neodôvodnené. Nepredstavujú žiadne nebezpečenstvo. V tomto ohľade môžete byť úplne pokojní.

Naše testovanie: V našom testovaní elektronických detských opatrovateliek sme sa zamerali predovšetkým na prenos signálu, obsluhu, odolnosť a spotrebu.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na elektronické detské opatrovateľky. Môžeme sa na ne spoľahnúť? Ktoré modely sú najlepšie? Predplaťte si náš dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - chůvičky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Chůvičky 2011 (12 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2011


Prihlásiť