Test šľahačiek v spreji 2011

Publikované v časopise 7/2011

Používanie šľahačky v spreji je rozšírené vďaka jednoduchosti a efektívnosti pri používaní. Položili ste si niekedy otázku, čo sa skutočne skrýva v nádobách so šľahačkou? Neobsahuje žiadne škodlivé látky? Náš test šľahačky v spreji preskúmal za vás.

Čo zistil náš dTest o šľahačkách v spreji?

Obaly šľahačiek: Čítajte pozorne obaly šľahačiek v spreji. Zloženie niektorých z nich nie je práve lákavé. Mnohé výrobky obsahujú celý rad éčok, farbív atď. Možno vás prekvapí, že iba jedna šľahačka z jedenástich nami testovaných neobsahovala nič z mlieka.

Kvalita šľahačky: Kvalita šľahačiek v spreji je rôzna. Všeobecne v našom teste lepšie obstáli smotanové šľahačky nad tými z rastlinných tukov. Skúmali sme obsah mastných kyselín a ďalších látok pri jednotlivých druhoch šľahačiek.

Naše testovanie: V našom testovaní sme sa zamerali predovšetkým na výživové hľadisko, senzorické hodnotenie, stabilitu šľahačky a deklaráciu. Vieme, ako jednotlivé výrobky dopadli.

dTest je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na kvalitu šľahačiek v spreji. Ako jednotlivé výrobky dopadli? Predplaťte si náš dTest a budete vedieť viac.


Testované výrobky - šlehačky ve spreji (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Šľahačky v spreji (22 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2011

Prihlásiť