Test šijacích strojov 2011

Publikované v časopise 2/2011

Rozhodli ste sa zadovážiť si šijací stroj a neviete, aký by najlepšie spĺňal vaše požiadavky? Testovali sme pre vás deväť šijacích strojov a poradíme vám, ktorý sa bude na vaše účely hodiť najlepšie.
 

Čo zistil náš test o šijacích strojoch?

Naše testovanie: Pri šijacích strojoch, ktoré sme testovali, sme sa zamerali predovšetkým na kvalitu šitia, obsluhu, životnosť a bezpečnosť. Prinášame vám prehľadné výsledky.
 
I lacné výrobky sú dobré: Pokiaľ budete používať šijací stroj len občas, nemusíte doň investovať veľa peňazí. Veľmi dobre v našom testovaní dopadli aj lacnejšie šijacie stroje. Pri lacných strojoch je však nutné počítať s určitými kompromismi z hľadiska ich obsluhy.
 
Kvalita a spoľahlivosť šijacích strojov: Skúmali sme kvalitu aj spoľahlivosť v dlhšom časovom horizonte. I najdrahšie modely zaznamenali nepresnosti. A ako dopadol náš záťažový test? Zamerali sme sa aj na hluk, vibrácie atď.
 
TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na šijacie stroje. Ako je to s ich kvalitou? Ktoré prístroje majú najlepšie vlastnosti? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.
 


Databáze testovaných výrobků

Šijacie stroje (9 výrobků)
poslední aktualizace: 8.2.2011


Prihlásiť