Test MP3 a multimediálnych prehrávačov 2011

Publikované v časopise 2/2011

Svet hudobných technológií sa neustále vyvíja. Môžete si kúpiť MP3, ale dá sa zohnať aj celý  rad tzv. multimediálnych alebo MP4 prehrávačov. Nielenže si pustíte hudbu, ale dá sa na nich aj prehrávať video či prezerať fotografie atď. Aký prístroj si vybrať?
 

Čo zistil náš test o MP3 a multimediálnych prehrávačoch?

Využiteľnosť multifunkčného prístroja: Zaujal vás multifunkčný prístroj? Dobre si zvážte, či skutočne jeho funkcie využijete. Možno vôbec netúžite po tom dívať sa na film na malinkom displeji. Potom sa nevyplatí za túto funkciu míňať.

Kvalita slúchadiel a výdrž batérie: Dodávané slúchadlá sú často málo kvalitné. Ak si chcete zadovážiť lepšie, venujte pri výbere pozornosť kvalite zvukového výstupu. Prehrávače sa tiež výrazne odlišujú výdržou batérie. Poradíme vám, aké prístroje vydržia najdlhšie.
Naše testovanie: V našom teste sme sa pri hodnotení sústredili na video, zvuk, výdrž batérie, obsluhu, mobilitu, odolnosť, výbavu a fotografie.
Použitie pri športe: Mnohé MP3 aj multimediálne prehrávače sú ľahké a ich malé rozmery nabádajú na použitie prístrojov pri športe. Dajte si však na to pozor pri aktivitách vonku. Sluch vám pomáha pri orientácii v prostredí.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa zamerali na MP3 a multimediálne prehrávače. Ktorý prístroj bude najviac vyhovovať vám? Predplaťte si náš test a dozviete sa viac.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video prehrávače (141 výrobků)
poslední aktualizace: 29.11.2012


Prihlásiť