Test automatických kávovarov 2010

Publikované v časopise 12/2010

Chcete si doma vychutnať skutočne kvalitnú a lahodnú kávu? Počítajte s tým, že za špičkový automatický kávovar, ktorý vám ju vytvorí, budete musieť zaplatiť viac. Ktoré konkrétne výrobky sú najlepšie a ktoré vás nepotešia?
 

Čo zistil náš test o automatických kávovaroch?

Ceny kávovarov: Príprava kávy v moderných automatických kávovaroch je veľmi pohodlná. Koľko za takýto prístroj zaplatíte? Ceny sa pohybujú od cca. 500-600 EUR. Koľko ste ochotní za automatický kávovar zaplatiť a akú kvalitu od konkrétneho výrobku môžete očakávať?

Aké je espreso: Testovali sme pre vás kávu z rôznych strojov. Vieme, čo konkrétne výrobky dokážu.

Ako je to s niklom a olovom: V minulosti sa pri automatických kávovaroch objavoval problém s uvoľňovaním niklu a olova. Toho sa pri súčasných výrobkoch báť nemusíte.

Naše testovanie: Testovali sme 11 espreso kávovarov. Zamerali sme sa na pripravovanie espresa a kapučína. Ďalej sme testovali funkcie, spoľahlivosť, obsluhovanie, vzťah k životnému prostrediu, cudzorodé látky a bezpečnosť.

TEST je tu pre vás. Tento raz sme pre vás skúmali kvalitu automatických kávovarov. Ktorý prístroj bude najviac vyhovovať vám? Predplaťte si náš časopis a budete vedieť viac.
 


(porovnat)

Kávovary (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kávovary 2010 (10 výrobků)
poslední aktualizace: 8.12.2010


Prihlásiť