Test holiacich strojčekov na mokré holenie 2010

Publikované v časopise 12/2010

Preferujete aj vy hladko oholenú tvár? Chcete si kúpiť strojček, ktorý vám to umožní ľahko a rýchlo? Ktoré holiace strojčeky to zvládnu? S mnohým prístrojmi nemusíte byť spokojní. Nechajte si preto poradiť…
 

Čo zistil náš test o holiacich strojčekoch na mokré holenie?

Počet čepelí: Nie vždy platí, že čím má strojček viacej čepelí, tým kvalitnejšie bude oholenie. Často ide iba o marketingové lákadlo.

Podráždenie pokožky: Vieme, ktoré holiace strojčeky vás neoholia bez podráždenia pleti, pálenia a drobných poranení. Pri výbere holiaceho strojčeka sa zamerajte predovšetkým na ostrosť čepelí a konštrukciu hlavice.

Trvanlivosť čepelí: Ako dlho vydrží ostrosť čepelí? Aj to vám prezradíme. Niektoré strojčeky príjemne prekvapili, iné sklamali. Ktoré čepele sú najtvrdšie?

Náš test: Testovali sme 18 pánskych holiacich strojčekov, z toho 5 jednorázových. V teste sme skúmali predovšetkým celkovú kvalitu holenia, podráždenie pleti, trvanlivosť čepelí, obsluhovanie a prítomnosť cudzorodých látok.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na holiace strojčeky na mokré holenie. S ktorými získate hladké oholenie a ako je to s ich cenou? Predplaťte si náš časopis a budete vedieť viac.
 


Pánske holiace strojčeky jednorázové (porovnat)

Pánske holiace strojčeky výmenné (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pánske holiace strojčeky jednorázové (5 výrobků)
poslední aktualizace: 8.12.2010
Pánske holiace strojčeky výmenné (13 výrobků)
poslední aktualizace: 8.12.2010


Prihlásiť