Test krémov na suchú pleť 2010

Publikované v časopise 11/2010

Starajte sa o seba s pomocou kvalitného hydratačného telového mlieka. Aký konkrétny výrobok vybrať? Testovali sme pre vás niektoré prípravky a vieme, ktorý je najlepší, a ktorý naopak nemôžeme odporúčať. Poradíme vám.

Čo zistil náš test o telovom mlieku na suchú pleť?

Hydratačné telové mlieka: Niekto má permanentne suchú pleť, iní využívajú pleťové krémy iba po návšteve bazénu, sauny atď. Na trhu je veľa prípravkov. Máte svojho favorita? Náš test potvrdil, že cena o kvalite nerozhoduje.

Účinok hydratačných telových mliek: Kvalitné pleťové mlieka zvyšujú hodnotu vlhkosti na niekoľko hodín. Testovali sme tieto hodnoty a merali sme mieru hydratácie. Vieme, ktoré výrobky dokážu dodržať sľubovaný účinok 24 hodín.

Naše testovanie: Testovali sme pre vás jedenásť pleťových mliek na suchú pokožku. Zamerali sme sa na hydratáciu, ale tiež na konzistenciu, roztierateľnosť, vstrebávanie, vláčnosť, znášanlivosť, mikrobiologickú kvalitu a veľa ďalších.

TEST je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na krémy na suchú pleť. Ktoré vám poskytnú potrebnú hydratáciu a ako je to s ich cenou? Predplaťte si náš test a budete vedieť viac.


Testované výrobky - mléka pro suchou pokožku (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mlieka pre suchú pokožku (11 výrobků)
poslední aktualizace: 11.11.2010


Prihlásiť