Test povinného ručenia 2010

Obsah červencového vydání

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2019 Obsah červencového vydání

Publikované v časopise 11/2010

Povinné ručenie sa týka každého šoféra. Aké možnosti vám ponúkajú jednotlivé poisťovne a aký produkt sa vyplatí konkrétne vám? Nechajte si poradiť.

Čo zistil náš test o povinnom ručení?

Ako je to s bonusmi: Poisťovne sa snažia navzájom si konkurovať, a tak každá prináša nejaké bonusy, či už finančné alebo nefinančné. Niektoré poisťovne vám nechajú bonusy aj pri prvej menšej autonehode. Ktorá ponuka bonusov vám bude najviac vyhovovať?

Čo ponúka povinné ručenie navyše: Rozdielny je tiež rozsah asistenčných služieb jednotlivých poisťovní. Niektoré zahŕňajú telefonickú podporu, odtiahnutie poškodeného auta, požičanie náhradného vozidla atď. Celkovo sa asistenčné služby rozširujú.

Ušetrite na povinnom ručení: Nielen výberom vhodnej poisťovne ušetríte. Väčšina z nich vám ponúka tiež zľavu, pokiaľ si zadovážite produkt telefonicky či online cestou.

Test je tu pre vás. Tentoraz sme sa sústredili na povinné ručenie. Ktoré je najvýhodnejšie? Nedá sa to povedať takto globálne, ale náš test vám pomôže vybrať optimálne povinné ručenie pre vás. Predplaťte si časopis TEST a budete vedieť viac.
 Prihlásiť