Test detských opaľovacích prípravkov 2010

Sdílejte

Publikované v časopise 6/2010

Detská pokožka je veľmi citlivá na spálenie slnkom. Dôležité je zadovážiť si taký opaľovací krém, ktorý bude vaše dieťa chrániť nielen pred spálením, ale bude tiež odolný voči vode. Ktoré opaľovacie krémy to spĺňajú?

Čo sme zistili v našom teste o opaľovacích prípravkoch pre deti?


Základné požiadavky na opaľovací krém: Ochrana, ktorú majú opaľovacie krémy zaručovať, je uvedená ako ochranný faktor na obale prípravku. My sme sa sústredili na to, či je ochrana skutočne taká, akú výrobcovia sľubujú. Hodnotili sme aj jednoduchú aplikáciu, roztierateľnosť, príjemné použitie a odolnosť voči vode.

Chráňte sa účinne: Riziko rakoviny kože je nutné brať vážne. Jej prípady narastajú. Preto by ste mali hľadať také opaľovacie krémy, ktoré vás dokážu skutočne ochrániť. Okrem rizika rakoviny spôsobuje nadmerné pôsobenie slnka tiež starnutie kože, zníženie imunity atď. Pomôžeme vám vybrať taký krém, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Aj tak je ale nutné vyhnúť sa nadmernému „opekaniu sa“ na slnku.

dTest je tu pre vás. Otestovali sme rôzne detské opaľovacie krémy a vieme, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Predplaťte si náš dTest a budete to vedieť tiež.


Testované výrobky - opalovací přípravky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Opalovací přípravky 2010 (12 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Prihlásiť