Časopis dTest

Horúce letné počasie láka mnohých z nás dať si studené pivo. Nechali sme otestovať zástupcu svetlých ležiakov plzenského typu. Ako sú na tom s obsahom škodlivých látok alebo aká je ich chuť a vôňa? Všetko a ešte niečo navyše nájdete v našom teste.

Aktuálny test kočíkov sa zameral na tie športové. Počas skúšok sme hodnotili praktickosť, bezpečnosť aj prípadný obsah nežiaducich látok.

Ktoré dieťa by nemalo rado fixky. V teste detských fixiek sme sa zamerali na ich vyprateľnosť, na obsah rizikových chemikálií a dozviete sa tiež, na aké si dať pozor.

Po teste peletových kachlí, ktorý sme zverejnili začiatkom tohto roka, prichádzame z testom peliet. Okrem iného sa dozviete, koľko tepla dokážu vyrobiť alebo aký majú obsah vody.

Pri počítači trávime veľa času, a  preto je dobré mať dobrý monitor. V aktuálnom vydaní prinášame test monitorov s uhlopriečkou 24 a 27 palcov.

Ekologickosť áut je predmetom záujmu motoristov aj  samotných automobiliek. Prinášame prvé výsledky ekologických skúšok automobilov iniciatívy Green NCAP.

Téme dvojakej kvality potravín sa venuje Európska komisia. Koncom júna rozdiely v zložení potravín konštatoval oficiálny európsky prieskum, ktorého závery vám prinášame.

Téme dvojakej kvality sa venujeme aj v ďalšom infočlánku, kde porovnávame detský tovar kúpený v ČR a Nemecku.

A opäť pivo. V ďalšom infočlánku sa dozviete, s akými pivnými štýlmi sa môžete stretnúť.

Pohyb by mal byť neoddeliteľnou súčasťou (nielen) detských aktivít. V aktuálnom vydaní sa venujeme téme, ako dopriať deťom radosť z pohybu.

Hrozí nám nedostatok pitnej vody? Svetová zdravotnícka organizácia predpovedá, že sa tak stane už o päť rokov skôr. Čo je príčinou tejto situácie a ako ju riešiť?

Máte radi kúpanie v priehradách? Prinášame informácie, čo si pred cestou k priehrade postrážiť a kedy je, naopak, vhodné sa kúpaniu v týchto vodných plochách vyhnúť.

Vo finančnej rubrike sa venujeme cenám plynu.
 

Jednotlivá vydání si mohou prohlížet pouze přihlášení uživatelé. Pokud nepatříte mezi předplatitele, a nemáte tedy přihlašovací údaje pro přístup na naše stránky, pořiďte si předplatné, ke kterému je dostanete. Měsíční předplatné můžete získat již za 129 Kč.

Objednat předplatné

Prihlásiť