Čekejte prosím...
Filter článkov:                

Test ochrán počítača 2014

27.2.2014

Hrozbu škodlivých programov nie je dobré podceňovať. Ak patríte medzi užívateľov operačného systému Windows, číhajú na vás takmer na každom kroku. Pátrajú po heslách a citlivých dátach a tiež vás môžu pripraviť o peniaze. Pred digitálnou háveďou všetkého druhu môžete svoj počítač chrániť niektorým z mnohých antivírusov. Otestovali sme bezpečnostné riešenie dostupné zadarmo aj platené a zistili, že sú medzi nimi veľké rozdiely. Najlepšie antivírusy sú za peniaze, avšak aj dostupný zadarmo je lepší ako žiadny. 

celý článok

Jak vybrat ochranu počítače

26.2.2014

Nejen počítač připojený k internetu je vystaven nebezpečí infekce viry a jinými škodlivými programy. Vedle méně kritických příznaků může vést nákaza ke krádeži osobních údajů či dokonce k finančním ztrátám. Abyste zajistili bezpečí obsahu počítače a citlivých informací, je vhodné chránit se některým z bezpečnostních programů.

celý článok

Test tabletov 2013

29.11.2013

Popularita tabletov rastie a podľa odhadov tento rok prvý krát v predaji zatienia osobné počítače. Za ich rýchlym šírením pritom nie je len obľuba iPadu, ktorý pred niekoľkými rokmi celý segment definoval.  Čím ďalej tým úspešnejšie sú tablety s operačným systémom Android a práve im teraz patrí dominantné postavenie na trhu. Konkurentov iPadu pribúda a sú stále lepšie. Najlepšie tablety sú síce pomerne drahé, existuje však rad kvalitných a často výrazne lacnejších alternatív.

celý článok

Mini test: Samsung Evolution Kit

29.11.2013

Pokiaľ vlastníte niektorý z vybratých televízorov Samsung z roku 2012, môžete ho vďaka súprave Evolution Kit aktualizovať na úroveň tohtoročných modelov. Za zhruba 260 Eur získate nové a rýchlejšie užívateľské rozhranie, vylepšené funkcie alebo diaľkový ovládač s dotykovou plochou. Stojí to za to, alebo je to len o ťahaní peňazí z vreciek spotrebiteľov?

celý článok

Jak vybrat tablet

29.11.2013

Tablety jsou tenké přenosné počítače s připojením k internetu. Lze je považovat za jakési hybridy mezi netbooky a chytrými telefony, které však obvykle neumožňují klasické telefonování. V nákupním průvodci poradíme, k jakým účelům jsou vhodné, jaké mají slabiny a na co se při výběru zaměřit.

celý článok

dTest a testování

29.11.2013

Že se naše testy liší od běžných redakčních testů v komerčních periodikách, jistě víte. Jaké jsou ale naše konkrétní postupy, abychom udrželi objektivitu a nezávislost? Často se nás na to ptáte, proto vás o tom informujeme. Tentokrát bude řeč o laboratořích a cestě k výsledkům testů, které jim zadáváme.

celý článok

Vánoční inspiromat dTestu

21.11.2013

Obchody jsou plné věcí, přesto není jednoduché vybrat vánoční dárek, který nejen potěší, ale také vydrží. Redaktoři dTestu prošli všechny testy roku 2013 a vybrali pro vás výrobky, které osvědčily vysokou kvalitu a zároveň se dají sehnat za příznivou cenu. Ve Vánočním inspiromatu dTestu, který je ke stažení níže na této stránce, najdete tipy na dárky pro všechny své blízké.

celý článok

Test smartfónov 2013

31.10.2013

Kvalitné smartfóny dnes nájdeme nielen medzi drahými prístrojmi, ale stále častejšie aj v nižších cenových kategóriách. Prvé priečky rebríčka síce bez prekvapenia patria vlajkovým modelom jednotlivých výrobcov, dobré známky však získala väčšina testovaných mobilov. V čiastočných aspektoch sa aj napriek tomu zreteľne líšia a najmä medzi najlacnejšími modelmi je potrebné vyberať so zvýšenou opatrnosťou.

celý článok

Jak vybrat mobilní telefon

30.10.2013

Chytré telefony jsou čím dál dostupnější a jejich uživatelů stále přibývá. Vedle drahých luxusních modelů je na trhu spousta chytrých telefonů střední a nižší třídy za poměrně příznivé ceny. Před nákupem však zvažte, zda takzvaný smartphone skutečně potřebujete. Je pravda, že "hloupé" telefony toho tolik neumí a nepůsobí tak reprezentativně. Na druhou stranu jsou levnější, na telefonování a psaní zpráv bohatě stačí a jejich baterie vydrží o poznání déle.

celý článok

Test multifunkčných tlačiarní 2013

26.9.2013

Dobrú tlačiareň s kopírkou a skenerom kúpite už za 60 EUR, najlepšie výkony však podávajú prístroje niekoľkonásobne drahšie. Cena tlačiarne ani kvalita jej výstupov však nič nehovorí  o tom, koľko v skutočnosti miniete za atrament či toner. Rozdiely v nákladoch na tlač pritom nie sú zanedbateľné. Nepríjemným zistením je vysoká skrytá spotreba niektorých atramentových tlačiarní, prejavujúca sa najmä pri sporadickom použití.

celý článok
Článkov na stránku:
10 25 50
1 2 3 4 5 7