Čekejte prosím...
Filter článkov:                

Test televízorov 2014

27.2.2014

Pri návšteve obchodu s televízormi je ľahké podľahnúť mámeniu obrovských obrazoviek a bohatej ponuke všelijakých špeciálnych funkcií. Pokiaľ však na čo najväčšej uhlopriečke netrváte a oželiete niektoré menej prínosné vymoženosti, môžete výrazne ušetriť. Kvalita obrazu a zvuku síce pri lacnejších televízoroch nedosahuje výšiny úplne porovnateľné s najlepšími a najdrahšími modelmi na trhu, rozhodne však nemusí byť dramaticky nižšia.

celý článok

Mini test: Ultra HD a OLED televízory

27.2.2014

Záujem o nové televízory v posledných rokoch klesá a príliš to nezmenili ani novinky ako je 3D alebo Smart TV. Dva v súčasnosti najvýraznejšie trendy, ktoré majú podľa výrobcov trh oživiť, nesú označenie Ultra HD a OLED. Sľubujú vyššie rozlíšenie a lepšiu kvalitu obrazu. Televízory vybavené týmito technológiami sú však zatiaľ príliš drahé. Pozreli sme sa na prvé exempláre nových technológií a okrem jednoznačných predností sme narazili aj na niekoľko nepríjemností.

celý článok

Jak vybrat televizor

26.2.2014

V současné době už nekoupíte jiné než ploché televizory. Byť vypadají všechny na první pohled více méně stejně, je mezi nimi mnoho rozdílů. Nové televizory často nabízí celou řadu doplňkových funkcí jako připojení k internetu, přehrávání videa či hudby z počítače nebo prohlížení fotografií. K dalším, čím dál častějším možnostem patří záznam vysílání na externí úložiště nebo sledování filmů ve 3D. Na co se při výběru televizoru zaměřit?

celý článok
AV receivery

Test AV receiverov 2014

30.1.2014

Nie ste spokojní s kvalitou reproduktorov vášho televízora a radi by ste si do obývacej izby kúpili poriadny nový zvuk? V takom prípade máte niekoľko možností. Siahnuť môžete napríklad po domácom kine alebo menšej hi-fi sústave. Pre náročných hudobných a filmových nadšencov je však pravdepodobne najzaujímavejším riešením AV receiver v kombinácií s kvalitnou reprosústavou podľa vlastného výberu.

celý článok
Kompaktni fotoaparaty a mobily

Test kompaktných fotoaparátov 2014

30.1.2014

Stále viac užívateľov využíva na fotenie smartfóny a o investícií do samostatného fotoaparátu ani neuvažujú. Faktom je, že kvalita snímok odfotených lepšími mobilmi na bežné účely úplne postačuje. Prečo teda míňať peniaze za ďalší prístroj, ktorý vie v podstate to isté? Na to si musí odpovedať každý sám. Aby sme vám pomohli v rozhodovaní, vzali sme šesť špičkových smartfónov a otestovali spolu s kompaktmi strednej aj vyššej triedy.

celý článok
AV receiver

Jak vybrat AV receiver

29.1.2014

Nízkou kvalitu zvuku televizoru můžete vylepšit soundbarem či sestavou domácího kina, nejlepších výsledků však dosáhnete s AV receiverem a kvalitními reproduktory. AV receiver slouží jako centrální přípojné místo pro všechny audio/video přístroje, a nahradí tak i domácí hi-fi systém. Na co se při výběru zaměřit?

celý článok

Test mikro hi-fi systémov 2014

3.1.2014

Malé rozmery, ale pomerne veľké možnosti. To sú hlavné prednosti mikro hi-fi systémov, ktoré v domácnostiach postupne nahradzujú klasické hi-fi veže. Prehrávajú kompaktné disky, hudbu z USB úložisiek, mobilných zariadení alebo z domácej siete. Rad z nich je navyše vybavený bezdrôtovými technológiami a drahšie modely vedia okrem klasického rádia naladiť tiež internetové stanice či digitálne rozhlasové vysielanie. Mnohé potešia dobrým zvukom, celkom jednoduchou obsluhou aj nízkou spotrebou. 

celý článok

Jak vybrat mikro hi-fi systém

2.1.2014

Mikro hi-fi systémy jsou obvykle méně výkonné než klasické stereo soustavy, oproti nim však váží jen několik kilogramů a včetně reproduktorů nezaberou příliš prostoru. Nabízejí bohaté možnosti propojení s dalšími zařízeními a některé mají i dobrý zvuk.

celý článok

dTest a testování

29.11.2013

Že se naše testy liší od běžných redakčních testů v komerčních periodikách, jistě víte. Jaké jsou ale naše konkrétní postupy, abychom udrželi objektivitu a nezávislost? Často se nás na to ptáte, proto vás o tom informujeme. Tentokrát bude řeč o laboratořích a cestě k výsledkům testů, které jim zadáváme.

celý článok

Vánoční inspiromat dTestu

21.11.2013

Obchody jsou plné věcí, přesto není jednoduché vybrat vánoční dárek, který nejen potěší, ale také vydrží. Redaktoři dTestu prošli všechny testy roku 2013 a vybrali pro vás výrobky, které osvědčily vysokou kvalitu a zároveň se dají sehnat za příznivou cenu. Ve Vánočním inspiromatu dTestu, který je ke stažení níže na této stránce, najdete tipy na dárky pro všechny své blízké.

celý článok
Článkov na stránku:
10 25 50
1 2 3 4 5 9 13