Čekejte prosím...

Spolupráca

Námety rôznych foriem spolupráce medzi serverom www.dtest.sk a prevádzkovateľmi webových serverov.

Zoznamy testovaných výrobkov pre váš e-shop

Návštevníci internetových obchodov často očakávajú okrem iného, že im obchod pomôže s výberom, poskytne informácie o recenziách daného produktu apod. Aby sme prevádzkovateľom e-shopov maximálne zjednodušili možnosť vloženia odkazu na výrobky a služby, ktoré boli otestované v časopise dTest, prinášame prehľad testovaných výrobkov vo formáte CSV umožňujúci automatizované spracovanie: Zoznam testovaných výrobkov
Pri zverejnení môžete využiť aj tieto naše vzorové ikonky:
testovaný výrobek na výšku        testovaný výrobek na šířku        testovaná služba na šířku        testovaná služba na výšku  


Partnerský systém časopisu dTest

Zapojte sa do partnerského systému časopisu dTest a získavajte provízie za odberateľov, ktorých ste získali. Viac informácií.

 

Preberanie textov zo serveru http://www.dtest.sk/

Texty zverejňované na serveri www.dtest.sk sú, až na výnimky, autorským dielom Občianskeho združenia spotrebiteľov TEST.
Na voľné využitie všetkými médiami a autormi sú určené tlačové správy zverejnené v sekcií O nás.
V ostatných prípadoch nie je preberanie textov zo serveru www.dtest.sk možné bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Ak máte záujem o prebratie určitých materiálov alebo ich častí, kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Vždy uveďte, aký text by ste chceli použiť a kde by bol publikovaný (vrátane základného popisu daného média).


Odkazy na www.dtest.sk na vašom serveri

Objektívne a nezávislé testy sú službou, ktorá uľahčuje orientáciu na trhu. Uvítame, keď na vašom serveri zverejníte odkaz na http://www.dtest.sk/. Môžete pritom odkazovať ľubovoľne na hlavnú stránku, alebo ktorúkoľvek ďalšiu podstránku. Využiť pritom môžete aj nasledujúce ikonky:

  • Rozmer 200x200
  • Rozmer 300x250
  • Rozmer 468x60
  • Rozmer 728x90
  • Rozmer 120x600
  • Rozmer 160x600

Reklamy a odkazy na váš server na serveri http://www.dtest.sk/

Spotrebitelia na našom Občianskom združení spotrebiteľov TEST oceňujú jeho nezávislosť a objektivitu. Podobne ako my neveria, že je možné zverejňovať reklamy na výrobky, výrobcov a dodávateľov a následne ich nezávisle a objektívne testovať. Na webových a tlačených stránkach časopisu dTest nepublikujeme žiadne reklamy ani odkazy na výrobky a komerčné subjekty. 
Jedinou „reklamou“, ktorú robíme pre kvalitných výrobcov zadarmo, je zverejňovanie výsledkov nezávislých a objektívnych testov.

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom