Čekejte prosím...

Test rodinných automobilov a detských autosedačiek 2012

Publikované v časopise 11/2012
Testované: 35 produktov

 

Umiestniť tri či dokonca štyri deti v autosedačkách do automobilu nie je jednoduché. Na trhu sú až sedem miestne autá, nie všetky ale umožňujú jednoduchú prepravu viacerých detí. Vyskúšali sme, ktoré autá sú vhodné pre početnejšie rodiny.

Databáza Ako testujeme Na stiahnutie

 

Čo zistil dTest o rodinných autách a detských autosedačkách?

Rodinné autá: Ak sachystáte kúpiť si rodinné auto, mali by ste vedieť, že nie všetky umožňujú jednoduchú prepravu početnej rodiny. Do ktorých sa dá bez problémov inštalovať viac detských autosedačiek?

Problémy s inštaláciou sedačiek: Ak budete chcieť do niektorých rodinných áut inštalovať viac autosedačiek, narazíte na časté problémy - zle dostupné body isofix, obmedzenú dĺžka bezpečnostných pásov atď.

Naše testovanie: Testovali sme možnosti inštalácie autosedačiek do 35 áut. Z našich popisov sa dozviete, koľko autosedačiek sa do áut v skutočnosti zmestí. Máme pre vás k dispozícií aj grafické znázornenie.

dTest je tu pre vás. Tentoraz prinesieme cenné informácie tým, ktorí si chcú kúpiť rodinné auto pre početnejšiu rodinu. Ktoré auta vám skutočne umožňujú bezproblémovú inštaláciu viacerých detských autosedačiek? Predplaťte si časopis dTest a dozviete sa to. 

Chcete si prečítať tento článok až do konca? Zaujímajú Vás výsledky testu?

Ide o článok s plateným prístupom. Ak ste predplatiteľ či predplatiteľka dTestu, prihláste sa prosím v pravom hornom rohu tejto webovej stránky.

Ak predplatné dTestu zatiaľ nemáte, kliknite prosím na odkaz nižšie.Predplatné
od 2,33 €/mesiac

Prečo mám platiť?

 

V prípade potreby nás kontaktujte počas pracovnej doby na telefóne (+421) 0696 851 965 alebo kedykoľvek na www.dtest.sk/kontakt.

3 dôvody, prečo si zaobstarať predplatné dTestu:
 

1. UŠETRÍTE

Naše nezávislé testy veľakrát ukázali, že drahší výrobok nie je lepší ako lacnejšia konkurencia. S dTestom nakúpite efektívne a peniaze vložené do predplatného sa vám môžu vrátiť už počas jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNIME VÁS

S predplatným dTestu sa stanete súčasťou veľkej rodiny spotrebiteľov, ktorú len tak niekto neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotrebiteľské práva.
 
3. POTREBUJEME VÁS

Peniaze, ktoré zaplatíte, použijeme na financovanie ďalších testov v nezávislých laboratóriách. Náklady na tieto testy sú veľmi vysoké. Pre zachovanie absolútnej objektívnosti nezverejňujeme v dTeste žiadnu reklamu a príjmy z predplatného sú tak hlavným zdrojom financovania všetkých našich aktivít.


Tešíme sa na vás!

Predplatné dTestu si môžete objednať TU

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom


 
Zdieľať článok:
Twitter
Linkuj
Google+