Čekejte prosím...

Test zimných pneumatík 2012

Publikované v časopise 10/2012
Testované: 31 produktov

Vyberať zimné pneumatiky premyslene sa oplatí. Naše testy ukazujú, že za rovnakú cenu kúpite kvalitné pneumatiky aj brak. Ponúkame vám porovnanie 31 otestovaných sád pneumatík. Z testovaných pneumatík vám môžeme odporučiť 8 súprav.

Dobrá rada Databáza Ako testujeme Nákupný poradca Na stiahnutie

 

Čo zistil dTest o zimných pneumatikách?

Značka a kvalita: Nielen súčasné výsledky testov pneumatík poukazujú na to, že je dobré spoľahnúť sa na renomované značky pneumatík. Ušetriť môžete nákupom pneumatík cez internet.

Ako je to so spotrebou: Ak sa zaujímate o pneumatiky, asi vám neuniklo, že v ČR musia byť výrobky od júla 2012 označené energetickým štítkom, na ktorom je aj spotreba paliva. Mali by ste ale vedieť, že vplyv pneumatík na spotrebu paliva je zanedbateľný. 

Opotrebovanie pneumatík: Rozdiely v pneumatikách sú v dobe počas ktorej vydržia. Dôležité však je, aby trvanlivejšia zmes nebola na úkor jazdných vlastností. Pri kvalitných značkách to tak nie je.

Naše hodnotenie: Do hodnotenia sme premietli jazdu na mokrej aj suchej vozovke, na snehu a ľadovke, opotrebovanie, vplyv na spotrebu paliva a hlučnosť.

dTest je tu pre vás. S blížiacou sa zimou vás isto bude zaujímať, ktoré zimné pneumatiky si máte vybrať. Ktoré modely splnia vaše nároky? Predplaťte si časopis dTest a budete vedieť viac. 

Chcete si prečítať tento článok až do konca? Zaujímajú Vás výsledky testu?

Ide o článok s plateným prístupom. Ak ste predplatiteľ či predplatiteľka dTestu, prihláste sa prosím v pravom hornom rohu tejto webovej stránky.

Ak predplatné dTestu zatiaľ nemáte, vyberte si prosím nižšie spôsob objednávky.Predplatné
od 2,33 €/mesiac

Článok cez SMS
za 3,2 €

Prečo mám platiť?

V prípade potreby nás kontaktujte počas pracovnej doby na telefóne (+421) 0696 851 965 alebo kedykoľvek na www.dtest.sk/kontakt.

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2455 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2455 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

3 dôvody, prečo si zaobstarať predplatné dTestu:
 

1. UŠETRÍTE

Naše nezávislé testy veľakrát ukázali, že drahší výrobok nie je lepší ako lacnejšia konkurencia. S dTestom nakúpite efektívne a peniaze vložené do predplatného sa vám môžu vrátiť už počas jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNIME VÁS

S predplatným dTestu sa stanete súčasťou veľkej rodiny spotrebiteľov, ktorú len tak niekto neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotrebiteľské práva.
 
3. POTREBUJEME VÁS

Peniaze, ktoré zaplatíte, použijeme na financovanie ďalších testov v nezávislých laboratóriách. Náklady na tieto testy sú veľmi vysoké. Pre zachovanie absolútnej objektívnosti nezverejňujeme v dTeste žiadnu reklamu a príjmy z predplatného sú tak hlavným zdrojom financovania všetkých našich aktivít.


Tešíme sa na vás!

Predplatné dTestu si môžete objednať TU

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2455 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2455 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom


 
Zdieľať článok:
Twitter
Linkuj
Google+