Čekejte prosím...

Test trekingovej obuvi 2012

Publikované v časopise 8/2012
Testované: 10 produktov

 

Spĺňa trekingová obuv to, čo od nej očakávame, tj. pohodlnosť, funkčnosť a výdrž? Všetky modely nie. Náš test ukázal, že sa opäť nemôžeme orientovať len podľa ceny. Modely, ktoré v teste dopadli najhoršie, patria medzi najdrahšie.

 

Dobrá rada Databáza Na stiahnutie

 

Čo zistil dTest o trekingovej obuvi?

Testované trekingové topánky: Testovali sme trekingové topánky ktoré patria do kategórie „nízka obuv“. Topánky sú určené na pešiu turistiku v menej náročnom a stredne ťažkom teréne. Spĺňajú všetky modely účel, na aký sú vyrábané?

Nedostatky trekingovej obuvi: Medzi jednotlivými testovanými topánkami boli rozdiely. Pri niektorých topánkach sa objavili nedostatky priepustnosti, schopnosti vsakovať pot, ale aj v horšej odolnosti voči vode. Pri niekoľkých modeloch nebola kvalitná aniprotišmyková úprava.

Laboratórne skúšky trekingovej obuvi: Topánky sme testovali v teréne, ale aj v laboratóriu vybavenom prístrojmi, ktoré odhaľujú vlastnosti topánok a ich nedostatky.

Naše hodnotenie: Do hodnotenia trekingových topánok sme premietli funkčné vlastnosti, praktické skúšky a kvalitu materiálov.

dTest je tu pre vás. Tentoraz potešíme všetkých, ktorí radi chodia do prírody. Chystáte sa kúpiť si nové trekingové topánky? Predplaťte si časopis dTest a my vám pomôžeme s ich výberom. 

Chcete si prečítať tento článok až do konca? Zaujímajú Vás výsledky testu?

Ide o článok s plateným prístupom. Ak ste predplatiteľ či predplatiteľka dTestu, prihláste sa prosím v pravom hornom rohu tejto webovej stránky.

Ak predplatné dTestu zatiaľ nemáte, vyberte si prosím nižšie spôsob objednávky.Predplatné
od 2,33 €/mesiac

Článok cez SMS
za 3,2 €

Prečo mám platiť?

V prípade potreby nás kontaktujte počas pracovnej doby na telefóne (+421) 0696 851 965 alebo kedykoľvek na www.dtest.sk/kontakt.

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2369 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2369 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

3 dôvody, prečo si zaobstarať predplatné dTestu:
 

1. UŠETRÍTE

Naše nezávislé testy veľakrát ukázali, že drahší výrobok nie je lepší ako lacnejšia konkurencia. S dTestom nakúpite efektívne a peniaze vložené do predplatného sa vám môžu vrátiť už počas jediného nákupu.
 
2. OCHRÁNIME VÁS

S predplatným dTestu sa stanete súčasťou veľkej rodiny spotrebiteľov, ktorú len tak niekto neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotrebiteľské práva.
 
3. POTREBUJEME VÁS

Peniaze, ktoré zaplatíte, použijeme na financovanie ďalších testov v nezávislých laboratóriách. Náklady na tieto testy sú veľmi vysoké. Pre zachovanie absolútnej objektívnosti nezverejňujeme v dTeste žiadnu reklamu a príjmy z predplatného sú tak hlavným zdrojom financovania všetkých našich aktivít.


Tešíme sa na vás!

Predplatné dTestu si môžete objednať TU

Pre okamžité poslanie tohto jediného článku e-mailom zašlite dve SMS na číslo 7604. Cena jednej SMS je maximálne 1,6 € s DPH.

Formát správy musí byť: DTEST ID 2369 Váš e-mail

Napríklad: DTEST ID 2369 meno@domena.sk

Služby založené na SMS technicky zaisťuje agmo cz. Detailné informácie o platbe cez SMS získate na www.premiumservices.cz

 

Odporučte článok známemu

 
Ochrana proti robotom


 
Súvisiace články  
30.7.2012
Zdieľať článok:
Twitter
Linkuj
Google+